Питання та відповіді

У Києві та Броварах є багато гуртків та шкіл подібного характеру. Чим ви краще за них?

Головна наша перевага — це те, що спільнота «Коперник» сформована фахівцями, професіоналами своєї справи, викладачами-практиками. Ми і навчаємо, і вболіваємо за нашу справу. У той час, як в інших подібних школах є власники, часто далекі від сфери інформаційних технологій, і є викладачі, які змінюються при різних обставинах. На жаль, ми бачили випадки, коли такі школи беруть в викладачі людей навіть без вищої технічної освіти.

Моя дитина вже ходила на програмування на Python і йому не особливо сподобалося. Що ви можете запропонувати?

На курсі «програмування і створення сайтів» ми даємо молоді спробувати різні напрямки — і комп'ютерна інженерія, і програмування, і створення сайтів. Можливо дитині було не цікаво просто сухе програмування. А на уроках по створенню сайтів точно присутня творча складова!

Моя дитина вже ходила в школу програмування «Ікс» — як зайшла порожньою, так і вийшла. Як мені бути впевненим що віна отримає знання у вас?

Якщо так сталося, значить проблема була у відсутності підходу і якісного матеріалу. Наші викладачі — це практики з багаторічним досвідом. Вашій дитині не буде даватися суха теорія, а тільки практична інформація для максимального розуміння предметів.

Чи працюєте ваші викладачі в інших школах?

Так, ви можете зустріти з нашими викладачами і в інших школах програмування Броварів і Києва.

Моя дитина вже ходила на робототехніку Ардуіно і йому було не зрозуміло і не цікаво. Що ви можете запропонувати?

На курсі з програмування ми даємо не тільки сухе програмування як воно є, а починаємо з основи основ — схемотехніки, для того щоб дитина зрозуміла як робототехніка працює. Ми вивчати мікросхеми та мікропроцессори, а після отриманих в цих галузях знань дитині стає зрозуміло як працює і програмування в тому числі.

Чи можна отримати можливість безкоштовного навчання для дитини соціальної категорії?

Так, подивіться будь ласка інформацію в розділі «Благодійність».