4 правила онлайн-безпеки для дорослих

Автор статті
Давід Андрійченко
Ну ок, з правилами онлайн-безпеки для дітей ми розібрались. А як з приводу онлайн-безпеки для дорослих? Та ми все знаємо, бо ми дорослі —  скажете ви. А ні, бо кажен день купа дорослих роблять купу помилок...

Ось 4 найпоширені помилки —

1) Не надсилайте конфіденційну інформацію (номер банківської картки, ПІН-код, паспортні дані) через месенджери соціальних мереж. Листи зі скані документів краще видаляти відразу після відправки або отримання, не треба зберігати їх в пошті.

2) Якщо вам в месенджер прийшло прохання від знайомого з проханням терміново вислати грошей, нічого не відправляйте! Спочатку передзвоніть йому і упевніться, що аккаунт не був зламаний зловмисниками.

3) Мінімум особистої інформації: чи не публікуйте в мережі домашня адреса, не пишіть, в який час вас не буває вдома, не потрібно описувати свій постійний маршрут, що не хваліться великими покупками і взагалі постарайтеся не афішувати рівень достатку.

4) Говоріть з дитиною про інтернет: домовтеся, щоб він повідомляв вам про знайдену небажаної інформації. Поясніть, що не вся інформація в мережі достовірна, і привчите радитися з вами з будь-якого незрозумілого питання. Або приводьте дитину к нам на блогерство — тут і цікаво и дуже корисно.