Як батькам контролювати гаджети

Автор статті
Давід Андрійченко
Сучасні діти та підлітки вже не уявляють себе без гаджетів. Починаючи з 4-5 років, вони вже орієнтуються у тому, як знайти свій улюблений мультфільм на батьківському телефоні, увімкнути телевізор, подивитися відео в ютубі або зробити своє відео — доречі, краще вчитися бути блогером правильно, а головне — БЕЗПЕЧНО в гуртку «Я-блогер».

А що ж говорити про школу... У школі діти стають ще продвинутішими і починають цікавитися роботою за комп'ютером та іграми. Саме тому так важливо, щоб батьки контролювали не тільки час, проведений за гаджетами, але й контент, який переглядає дитина.

Для захисту вашої дитини, необхідність встановити батьківський контроль на всі пристрої, якими вона користується.

Для чого потрібен батьківський контроль?

Існує ряд програм, які допоможуть вам проконтролювати використання гаджетів вашою дитиною. Вони з легкістю впораються з встановленням контролю за часом, який дитина проводить в інтернеті, іграми та програмами, якими вона користується. Ви можете, наприклад, активувати функцію безпечного пошуку у мережі і отримувати детальні звіти про запити вашої дитини щоденно.

Усі ці програми значно полегшують життя батьків, які навіть на відстані можуть піклуватися про своїх дітей, оберігаючи їх від надмірного використання гаджетів.