(097) 899 85 90
(063) 214 18 48
Київ, вул.Софіївська, 6
        

Курси польської мови у ПольщіКУРСИ В ПОЛЬЩІ

Під час курсу ми постійно практикуємо всі чотири основні мовні навички (читання, слухання, розмова і письмо). З самого початку наші студенти заохочуються до висловлення своїх спостережень і формулювання вираження під час занять лише польською мовою. Ми знаємо, що інколи це великий виклик, але завдяки цьому можна ознайомитися з інтонацією і ритмом мови набагато швидше. Мовні заняття мають на меті розвиток учня в рамках загальних мовних компетенцій, а також навичок порозуміння в міжнародному середовищі і ситуаціях щоденного життя, а також на роботі та в університеті. В процесі курсу учні можуть розширити свій словниковий запас і вивчити нові граматичні структури в практичному застосуванні, а крім цього також покращити свої здібності до спілкування, а також вільно і правильно читати і писати.

Програма позакласних занять

Окрім регулярних занять під час поїздки ми пропонуємо різноманітні і заохочувальні додаткові заняття. Ми віримо, що позакласна практика польської мови, а також ознайомлення з Польщею, польською культурою, польськими ВНЗ та людьми це чудовий спосіб для покращення розвитку мовних навичок наших студентів. Під час курсу польської мови студенти мають можливість взяти участь в екскурсіях з нашим гідом, відвідати вузи, поспілкуватися з польськими викладачами та українськими студентами, які навчаються у Польщі. Увечері пропонуємо відвідати паби або ресторани і провести вечір з нашими лекторами і іншими учнями, побачити фільми, взяти участь у мовних майстернях і багато іншого. Кожен знайде для себе щось цікаве!

Ціна
Ціна для одного учасника за курс 250 євро/тиждень, кожен наступний день 25 євро, якщо тиждень неповний. Якщо повний - 250/тижд.

Ціна включає проживання (гуртожиток, 2-місні номери), навчання (4 академічні години в день з понеділка по п'ятницю), ознайомчі екскурсії у ВНЗ, навчальні матеріали, супровід опікуна групи-гіда.

Ціна не включає транспорту (проїзд автобусом Київ - Лоздь - Київ приблизно 1000 грн у два кінці), страхування, візи, харчування, вступ у музеї, театр тощо.) Культурна програма формується за бажанням учасників.

Запрошують нас:

м. Лодзь - Політехнічний університет м. Лодзі, Університет м. Лодзі, Економічно-гуманітарна академія, Вища школа дизайну та мистецтва;

м. Варшава - Економічний університет, Варшавський політехнічний університет, Суспільна академія наук.