Комп'ютерна інженерія, програмування С++ (13-17 років)
та підготовка до вступу на IT-спеціальності у ВНЗ, коледж, ліцей, технікум

Курс дає значне покращення знань в області інформатики, математики та англійської мови.

Старт професій «C++ розробник», «Розробник ігор (гейм-розробник)», «Системний адміністратор», «Інженер комп'ютерних систем», тощо


Пробне заняття
Якщо дитина не зацікавиться курсом на пробному занятті, то оплачувати його відвідування не потрібно. Інакше - пробне заняття вважається першим. Читати всі правила школиЯкщо молодший шкільний вік вважається найоптимальнішим для знайомства зі світом програмування, то більш старший період можна назвати найперспективнішим віком. У цей час у підлітків формується мотивація, створюються правильні установки на навчання, активізується діяльність тих ділянок мозку, які відповідають за логіку і здатності до абстрактного мислення.

Які технології будуть вивчатися

Вивчаються найновітніші комп'ютерні технології та актульні мови програмування. Загалом, курс поділено на три логічних блока, які комбінуються для кращого засвоєння матеріалу:

1. Адміністрування ОС, робототехніка та схемотехніка Arduino, комп'ютерна інженерія

Проектування, створення і налагодження електронних схем і пристроїв різного призначення на базі апаратно-програмних засобів для побудови систем автоматики і робототехніки Arduino.

2. Програмування на C++

С++ - одна з найкорисніших мов. Головна причина для вивчення C++ - вона допомагає зрозуміти різні підходи до програмування і методології розробки, які можна застосовувати і в інших мовах.

3. Комп'ютерна підготовка

Отримаємо знання для повноцінної і комфортної роботи з комп'ютером, а також в сфері безпеки та захисту персональних даних, користування онлайн-сервісами і т.д.

За якою програмою подається матеріал

За основу навчання взяті практики і методики MIT (Massachusetts Institute of Technology).


Що буде вміти студент

Наша програма націлена на знайомство дитини зі схемотехнікою та розвиток навичок програмування. Студент навчиться не тільки створювати програми, веб-додатки та власні сайти а й буде розуміти проектування, створення і налагодження електронних схем і пристроїв.


А ще...

В рамках бізнес-гілки даного курсу студент також дізнається як відкрити стартап і реалізувати власні бізнес-ідеї.

Питання та відповіді

У Києві та Броварах є багато гуртків та шкіл подібного характеру. Чим ви краще за них?

Головна наша перевага — це те, що спільнота «Коперник» сформована фахівцями, професіоналами своєї справи, викладачами-практиками. Ми і навчаємо, і вболіваємо за нашу справу. У той час, як в інших подібних школах є власники, часто далекі від сфери інформаційних технологій, і є викладачі, які змінюються при різних обставинах. На жаль, ми бачили випадки, коли такі школи беруть в викладачі людей навіть без вищої технічної освіти.

Моя дитина вже ходила в школу програмування «Ікс» — як зайшла порожньою, так і вийшла. Як мені бути впевненим що вона отримає знання у вас?

Якщо так сталося, значить проблема була у відсутності підходу і якісного матеріалу. Наші викладачі — це практики з багаторічним досвідом. Вашій дитині не буде даватися суха теорія, а тільки практична інформація для максимального розуміння предметів.

Чи працюють ваші викладачі в інших школах?

Так, ви можете зустрітись з нашими викладачами і в інших школах програмування Києва.

Моя дитина вже ходила на робототехніку Ардуіно і йому було не зрозуміло і не цікаво. Що ви можете запропонувати?

На курсі з програмування ми даємо не тільки сухе програмування як воно є, а починаємо з основи основ — схемотехніки, для того щоб дитина зрозуміла як робототехніка працює. Ми вивчати мікросхеми та мікропроцесори, а після отриманих в цих галузях знань дитині стає зрозуміло, як працює і програмування в тому числі.


Умови роботи

Сучасні широкоформатні ноутбуки
Велике та добре провітрюване приміщення
Обробка поверхонь


Записатися на пробне заняття

⇒ правила школи
Телефон одного з батьків де є вайбер
Уважно перевірте правильність номера*
Зручна для відвідування локація*


Им'я та прізвище дитини*
Вік дитини*
В яку зміну дитина навчається в школі?*