Правила школи
Договір оферта від 01.09.2020

 1. Пробне заняття

  Якщо дитина не зацікавиться курсом на пробному занятті, то оплачувати його відвідування не потрібно. Інакше - пробне заняття вважається першим.

 2. Чому ми маємо невисокі ціни на навчання

  Ми - соціальна школа, тому невисока плата за навчання (у порівнянні з іншими школами) звязана з тим що ми маємо волонтерську складову, а рівень знань викладачів - на вищому рівні.

 3. Оплата та пропуски

  3.1. Враховуючи, що більшість дітей пропускає хоча б 1 заняття на місяць, ми маємо невелику місячну абоненську плату, яка не включає переноси та відпрацювання в інших групах. Матеріал надається на самостійне відпрацювання в Гугл-класі.

  3.2. Місячна абоненська плата включає відвідування дитиною блоку з 4 занять на місяць (1 раз на тиждень) та вноситься до останнього уроку попереднього місяця (або не пізніше 29 числа).

  3.3. Якщо за календарем на місяць випадає не 4 а 5 уроків, то місячним блоком рахується 5 уроків та на початку місяця сума перераховується пропорційно з включенням додаткового уроку.

  3.4. Для груп курсу "Комп'ютерна підготовка": Мінімальна тривалість заняття - 1 г. 20 хв. Оплата за пропущені уроки з місячного блоку не переноситься. Поурочної оплати уроків немає. Матеріал надається на самостійне відпрацювання в Гугл-класі.

  3.5. Для груп курсу "Веб-технології": Мінімальна тривалість заняття - 1 г. 20 хв. (при наявності питань урок може буде збільшений до 1 г. 30 хв). Оплата за пропущені уроки з місячного блоку не переноситься. Поурочної оплати уроків немає. Матеріал надається на самостійне відпрацювання в Гугл-класі.

 4. Інші умови

  4.1. Неналежна поведінка дитини на уроці (псує майно; вигукує, заважає, не реагує на зауваження; ображає учнів або викладачів, вживає матершинні слова) може призвести до його негайного виключення зі школи без повернення оплати.

  4.2. Тривалість уроку для старшої групи в середині начального року буде збільшена на 30 хв. (зі збільшенням місячної плати).

  4.3. Заняття скасовуються 31 грудня, 1-3 січня та Великдень.

  4.4. Місячна плата протягом навчального року може бути незначно збільшена (на 100-150 грн).